user_mobilelogo

odnowienie certyfikatu kwalifikowanego

Ośrodek Informatyczno-Szkoleniowy Audax sp. z o.o.

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
208216

Od sierpnia 2009 roku zajmujemy się dostarczaniem Internetu poprzez sieć bezprzewodową WiFi. Doświadczenie naszych pracowników sięga 2003 roku. Pomimo, że przez ograniczenia przestrzenne nie jest to idealny sposób na łącza wlangmina.jpginternetowe, to jednak jest on niezastąpiony w tych miejscach, gdzie bardzo trudno uzyskać kablowy dostęp do internetu. Na terenie naszego kraju jest wiele takich miejsc. Proponujemy więc Gminom, w których występuje taki problem, aby skorzystały z naszego rozwiązania. Obecnie nasze sieci WiFi działają w Gminie Poświętne, a planujemy ich uruchomienie jeszcze w kilku innych miejscowościach. Aby jednak osiągnąć oczekiwane cele niezbędna jest współpraca z nami samorządów lokalnych, a często także władz parafialnych. Tak więc, oczekujemy na ich zainteresowanie i zapraszamy do współpracy.

Współpracę rozpoczynamy wizytą we wskazanej przez Gminę miejscowości. Na podstawie pomiarów określamy rozmieszczenie anten nadawczo-odbiorczych oraz parametry techniczne wymaganych urządzeń. Następnie obliczamy koszt rozwiązania technicznego. Na tej podstawie przygotowujemy ofertę cenową. Liczymy zawsze na współpracę z właścicielem najwyższego lub najwyżej położonego obiektu. Właśnie tam umieszczamy główny punkt dostępowy. Dalsze działania wiążą się z budową infrastruktury WLAN. Właścicielem takiej sieci może być Gmina lub nasza Firma. Jest to zależne od proporcji wkładu finansowego w inwestycję. Po uruchomieniu sieci zaopatrujemy odbiorców sygnału w odpowiednie anteny oraz urządzenia AccesPoint. Instalujemy oprogramowanie i przydzielamy dostęp do internetu. Po zakończeniu zadania utrzymujemy stałą opiekę serwisową nad całą infrastrukturą.


W przypadku Państwa zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach od 8.00 do 18.00 pod numery: 44 724-75-30 lub na naszą skrzynkę kontaktową.