user_mobilelogo

odnowienie certyfikatu kwalifikowanego

Ośrodek Informatyczno-Szkoleniowy Audax sp. z o.o.

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
221754

Certyfikaty dla Ośrodków Szkolenia Kierowców

Od 19 stycznie 2013 (obowiązkowo) zgodnie z Dz.U.2012.1019

Kierownik Ośrodka Szkolenia Kierowców jest obowiązany przedstawić Staroście właściwemu ze względu na miejsce prowadzenia OSK, najpóźniej w następnym dniu roboczym od dnia rozpoczęcia kursu, informację o terminie, czasie i miejscu, w których będą prowadzone zajęcia, wraz z listą uczestników kursu.

Starosta, może umożliwić przekazywanie informacji oraz danych, o których mowa w ust. 1 pkt 1, 3 i 4 oraz ust. 2 pkt 1 i 3 w formie elektronicznejz wykorzystaniem bezpiecznego podpisu elektronicznego.

Kierownik podmiotu prowadzącego szkolenie potwierdza swoje wpisy bezpiecznym podpisem elektronicznym za pomocą portalu https://www.osk.pwpw.pl.

Chcielibyśmy przy tej okazji przypomnieć Państwu, iż decydując się na podpis elektroniczny CenCert możecie skorzystać z usługi dojazdu Mobilnego Punktu Rejestracji do ośrodka. Nasz przedstawiciel dojedzie na Państwa pod wskazany adres.

Cencert oferuje dwa rodzaje czytników kart kryptograficznych do wyboru:

  • PC Twin USB (zestaw standard) -  ergonomiczny i kompaktowy czytnik kart elektronicznych stykowych, posiadający nowoczesny wygląd i konstrukcję. Podłączanie i użytkowanie czytników jest bardzo proste i nie wymaga żadnej wiedzy technicznej
  • USB Shell Token (zestaw token) - bardzo lekki i niewielki czytnik kart elektronicznych stykowych formatu karty SIM. Przeznaczony dla osób mobilnych, korzystających z laptopów lub z kilku komputerów stacjonarnych, chcących uniknąć konieczności noszenia ze sobą czytnika kart elektronicznych wyposażonego w kabelek połączeniowy. Czytnik USB Shell Token jest podłączany bezpośrednio do portu USB stacji komputerowej i nie wymaga żadnych kabelków połączeniowych.

Na potrzeby obsługi w Ośrodkach Szkoelnia Kierowców oferujemy zestawy w specjalnych promocyjnych cenach:

zestaw cencert bez czytnika ośrodek szkolenia kierowców

zestaw cencert standard ośrodek szkolenia kierowców

zestaw cencert token ośrodek szkolenia kierowców