user_mobilelogo

odnowienie certyfikatu kwalifikowanego

Ośrodek Informatyczno-Szkoleniowy Audax sp. z o.o.

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
217488

O nas

Zajmujemy się tworzeniem, rozbudową i aktualizowaniem stron internetowych, sklepów internetowych, hostingiem, indeksacją i pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych w wyszukiwarkach i katalogach wyszukujących oraz szeroko pojętym doradztwem przy doborze jak najlepszego rozwiązania dla Klienta.

Szeroki zakres naszej oferty obejmuje wykonywanie reklamowych i informacyjnych serwisów WWW, portali internetowych oraz rozbudowanych sklepów internetowych dla firm, jednostek samorządowych, instytucji, tzw wolnych zawodów np artystów, a także osób prywatnych.

Nasza firma istnieje na rynku od 1999 roku, w 2001 roku została przekształcona w Verall Sp.j., doświadczenie naszych pracowników sięga 1997 roku.

Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala nam na oferowanie usług najwyższej jakości, dopasowanych do stawianych przez Państwa wymagań i zgodnych z najnowszymi trendami technologicznymi.  Dzięki temu potrafimy połączyć kreatywność z wiedzą techniczną w celu osiągnięcia wymiernych korzyści dla naszych Klientów.

W naszych pracach szczególną wagę przykładamy do połączenia wymogów funkcjonalności systemu, łatwej nawigacji z dopasowanym do gustów klienta, estetycznym i przejrzystym sposobem prezentowania informacji.

Zapraszamy do współpracy!