user_mobilelogo

odnowienie certyfikatu kwalifikowanego

Ośrodek Informatyczno-Szkoleniowy Audax sp. z o.o.

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
218717

Skuteczne pozycjonowanie polega na czasochłonnym, żmudnym, konsekwentnym działaniu mającym na celu umieszczenie stron internetowych na jak najwyższych pozycjach w wyszukiwarkach internetowych takich jak Google, Wp.pl, Onet.pl, Interia.pl itp.

Pozycjonowanie powinno być poprzedzone szeregiem działań przygotowawczych. Przede wszystkim należy dobrze i rozważnie określić listę słów kluczowych po jakich będzie pozycjonowana strona. Przed czynnościami pozycjonowania trzeba odpowiednio zaindeksować stronę do wyszukiwarek. Trafny dobór słów kluczowych, lub zestawów słów (fraz) powinien być ściśle powiązany z tematyką pozycjonowanej strony. Nie powinno się przy pozycjonowaniu zawierać słów, które nie są związane z tematyką strony ponieważ są to działania nieetyczne i mogą stać się przyczyną usunięcia strony z indeksu wyszukiwania.

Powierzając nam swoją stronę możesz mieć pewność, że usługa pozycjonowania będzie wykonana rzetelenie przy użyciu tylko legalnych metod, zgodnych z wytycznymi największych wyszukiwarek internetowych. Dzięki temu strony naszych klientów systematycznie pną się w górę uzyskując najwyższe pozycje i nie znikają za karę z wyników wyszukiwania co może się stać np w przypadku spamowanie wyszukiwarek za pomocą różnych automatycznych programów do pozycjonowania lub używania słów kluczowych niezgodnych z tematyką i treścią strony.

Poszukując informacji w internecie najczęściej kończymy wyszukiwanie informacji na pierwszej lub drugiej stronie wyników wyszukiwania. Dlatego bardzo ważne jest aby strona była widoczna na jak najlepszych pozycjach. Dobra pozycja w wynikach wyszukiwania to gwarancja zwiększonego ruchu na stronie internetowej co przekłada się na możliwość pozyskanie nowych klientów, a przez to zwiększenie obrotów firmy.

Działania pozycjonowania i optymalizacji stron najczęściej prowadzi się równolegle do działań marketingowych takich jak reklama w internecie. Polecamy zapoznanie się z naszą ofertą prowadzenia kampanii reklamowych linki sponsorowane. Wartą szerszej uwagi jest również reklama kontekstowa. Dla bardziej wymagających klientów prowadzimy również działania Public Relations w Internecie - ePR.  Celem ePR jest wpłynięcie na opinie odbiorców przekazu i wykreowanie pozytywnego wizerunku firmy lub serwisu w Internecie. Przyczynia się też do zwiększenia popularności i oglądalności strony www i sklepu internetowego.
Zapraszamy do współpracy!